• 860 70 872  |  860 70 895  |  88 32 45 11  |  88 32 25 94
  • 09:00 - 18:00
  • 0919 731 42 49 | 0935 42 40 850
کانال تلگرام کانال فروش
جستجوی پیشرفته
بازه قیمت:
نوع محصول:
نوع مخاطب:
کد کالا:
نام کالا:
12
اسفند
1398
پوشه و فولدر تبلیغاتی

پوشه و فولدر تبلیغاتی

 شما همیشه باید یک هدیه تبلیغاتی را انتخاب کنید که می تواند چندین بار در روز استفاده شود و بالطبع چندین بار در روز برند و لوگوی شرکت شما را یادآوری کند. یکی از هوشمندانه ترین گزینه های انتخاب هدایا ،پوشه و فولدر تبلیغاتی است. فولدر یا پوشه های تبلیغاتی بیشترین کارایی را در کنفرانسها، سمینارها و نمایشگاهها دارند و هدیه دادن پوشه و فولدر تبلیغاتی به عنوان پیشنهاد هدایای تبلیغاتی شاید نخستین انتخاب است.

مشخص شده است که انواع هدایای تبلیغاتی برای تقویت برند یک شرکت خاص بسیار مؤثر است اما انتخاب نوع هدیه تبلیغاتی در موفقیت این کمپین اهمیت زیادی دارد. مهمترین چیزی که هنگام پیشنهاد و تصمیم گیری در مورد هدیه تبلیغاتی باید به آن دقت کنیم، نوع استفاده از هدیه تبلیغاتی است و اینکه این هدیه تبلیغاتی چه مصارفی دارد؟ هدیه شما چند بار و در چه مواردی استفاده می شود؟ و از همه مهمتر اینکه برای چه اشخاصی  کاربرد دارد؟  پوشه و فولدر تبلیغاتی ، مزایای مختلفی دارد که برخی از آنها شامل موارد زیر است:

  • بزرگترین فایده برای هدیه دادن یک پوشه کنفرانس یا یک پوشه شخصی این است که این محصول تقریبا مورد استفاده تمامی مخاطبین است و یک هدیه تبلیغاتی مفید و کارآمد محسوب می گردد. این بدان معناست که به طور خودکار این هدیه تبلیغاتی دائماً در معرض دید بوده و تعداد دفعات دیده شدن تبلیغ و برند را ارتقا می بخشد.

  • مزیت دوم اینکه این محصول به راحتی در دسترس است و شما نیازی به تلاش برای یافتن عمده فروشان و تولیدکنندگان آن ندارید. شرکت هدایای تبلیغاتی ادگیفت یکی از تولیدکنندگان محصولات اداری چرمی با سابقه طولانی همواره آماده ارائه انواع فولدرهای چرم مصنوعی یا طبیعی با بهترین کیفیت و همچنین پوشه های پارچه ایست که می توانید از آنها به عنوان اقلام تبلیغاتی استفاده کنید.

  • مزیت سوم ، پوشه های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد که گزینه های مختلفی را برای بازاریابان فراهم می کند. شما می توانید به راحتی با توجه به بودجه خود فولدر تبلیغاتی را انتخاب کنید ، از قیمتهای بسیار ارزان مانند پوشه های تبلیغاتی پلاستیکی یا پوشه های دکمه دار پارچه ای تا فولدرهای چرمی گرانقیمت و نفیس به عنوان مثال اگر می خواهید هدیه تبلیغاتی با کیفیت بالا را هدیه دهید ، می توانید فولدر چرمی دور زیپ یا کیف سمیناری دسته کشویی را انتخاب کنید. از طرف دیگر ، اگر بودجه کم هم دارید می توانید از پوشه های پارچه ای دکمه دار ارزان قیمت برای هدیه نمایشگاهی استفاده کنید.

 
     فولدر چرمی

  • نکته آخر اینکه یکی از مهمترین موارد شخصی سازی هدیه است (یعنی چاپ و نمایش لوگوی شما بر روی آن آسان و زیبا باشد) و شما همیشه باید هدیه ای را انتخاب کنید که به راحتی قابل شخصی سازی باشد. پوشه ها را می توان به راحتی شخصی سازی کرد زیرا فضای کافی برای چاپ سیلک بصورت تکرنگ و یا حتی چند رنگ وجود دارد و یا بر روی فولدرهای چرمی براحتی با استفاده از حک لیزر میتوان نام شرکت و لوگو را بطور دائم و ماندگار بر روی فولدر حک وثبت نمود.

این پوشه ها و فولدرها بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند تا در یک نمایشگاه یا کنفرانس و سمینار به مخاطبین اهدا شوند زیرا بیشتر افراد هنگام حضور در کنفرانس به یک پوشه یا فولدر جهت قراردادن بروشور یا اطلاعات احتیاج دارند و همچنین با قراردادن خودکار تبلیغاتی و یادداشت تبلیغاتی با چاپ لوگو و برند شرکت در این فولدرها شرکت کنندگان برای یادداشت مطالب و نت برداری به دردسر نخواهند افتاد.

فولدرهای تبلیغاتی مدتهاست که به عنوان هدایای شرکتی مورد استفاده قرار می گیرند ، از پوشه های  پلاستیکی ساده گرفته تا فولدرهای چرمی لوکس در ابعاد و اندازه های مختلف A4, A5, A6 و اندازه ها و شکلهای سفارشی که هرکدام دارای فضاها و قسمتهای خاصی جهت قراردادن خودکار، کارت ویزیت، بروشور، ماشین حساب و یادداشت هستند ، هر کدام مناسب برای یک رویداد خاص و مخاطبان هدف متفاوتی میتوانند مورد استفاده قرار