• 860 70 872  |  860 70 895  |  88 32 45 11  |  0919 7314249
 • 09:00 - 18:00
 • 0919 731 42 49 | 0912 216 216 0
کانال تلگرام کانال فروش
31
شهريور
1399
هدایای تبلیغاتی خودرو و اتومبیل

هدایای تبلیغاتی خودرو و اتومبیل

بهترین هدایای تبلیغاتی برای خودرو و اتومبیل کدامند؟

اتومبیل و خودروهای شخصی پراستفاده ترین وسیله در جهان هستند و امروزه زندگی بدون اتومبیل غیرقابل تصور به نظر می رسد در بسیاری از موارد اتومبیل و خودرو شخصی خانه دوم افراد محسوب می گردد و لذا وسایل و ابزارهای بسیاری نیز برای استفاده در اتومبیل و خصوصا در سفر و مسافرت جهت سهولت سرنشینان اتومبیل و خودرو ، تولید و به فروش میرسند پس چه جایی بهتر از این میتوان برای حیطه تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی برای خودرو واتومبیل پیدا کرد؟ هر وسیله ایی که در این مقوله وجود دارد را میتوان بعنوان هدیه تبلیغاتی خودرو و یا هدیه تبلیغاتی مسافرتی بکار گرفت. در این مقوله برخی از مهمترین و بهترین هدایای تبلیغاتی خودرو و اتومبیل را معرفی و مورد بررسی قرار میدهیم:

 

 • آفتابگیر تبلیغاتی :

سایبان یا آفتابگیر ماشین معمولا از جنس پارچه نایلونی (شمعی) ضد آب که قادر به جلوگیری از گرما هستند تهیه می شوند که یک سمت آنرا با پوشش رنگی براق نقره ای رنگ پوشانده اند این پوشش برای بازتاب هرچه بهتر و بیشتر نور خورشید به روی پارچه افزوده شده و به شکل دو دایره (آفتابگیر دایره ای یا آفتابگیر عینکی) و یا دو مربع با گوشه های گرد (آفتابگیر مربعی) دوخته و تولید میشوند و جهت نگهداری و حمل و نقل راحتتر این آفتابگیرهای تبلیغاتی از فنر فلزی که پیرامون آن دوخته شده استفاده میکنند که باعث ایجاد قابلیت جمع شوندگی و کوچک شدن در این هدیه تبلیغاتی می گردد.

نوع دیگر سایبان و آفتابگیر های شیشه بغل می باشد که بر روی شیشه های جانبی ماشین قرار می گیرند و از ورود و تابش نور خورشید به داخل کابین اتومبیل جلوگیری می کنند که بصورت بسته های دوتایی یا چهارتایی قابل جمع شدن تولید میشوند و البته بر روی سطح آنها میتوان آرم یا لوگوی شرکت را چاپ نمود و در تمامی سطح شهر و خیابانها آرم و لوگوی شما به نمایش عموم درخواهد آمد.

 انواع آفتابگیرهای خودرو بصورت ثابت و غیر قابل انعطاف نیز وجود دارند که برای شیشه عقب خودرو از آنها استفاده می شود ،  البته برای راحتی دید راننده جنس آن از پارچه های توری انتخاب میشود تا جلوی دید راننده را نگیرد. برخی دیگر از انواع آفتابگیرهای تبلیغاتی برای ماشین از جنس مقوا یا اجناس دیگر، بصورت تاشونده  و یا رولهای جمع شونده که می توانند در فضاهای کوچک مانند محفظه داشبورد نگهداری شوند نیز وجود دارند که هر کدام بر اساس سفارش مشتری قابل تولید و چاپ تبلیغ بر روی آنها می باشند.

 آفتابگیر مربعی آفتابگیر خودرو

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دلایل انتخاب آفتابگیر خودرو پیشنهاد میکنیم مقاله "چرا آفتابگیر تبلیغاتی خودرو؟ " را مطالعه بفرمایید.

 

 • کیسه زباله تبلیغاتی خودرو :

هر جا که انسانها هستند بی شک زباله هم تولید خواهد شد و بهترین وسیله در داخل اتومبیل استفاده از کیسه زباله تبلیغاتی خودرو است این کیسه زباله ها از جنس پارچه قابل شستشو مانند پارچه واتر تولید میشوند و در قسمت انتهایی توسط بست ، زیپ ، دکمه و یا پارچه های چسبی تولید می شوند تا به دفعات و تعداد زیاد قابلیت تخلیه و شستشو و استفاده مجدد داشته باشند. قیمت ارزان و کارایی بسیار مفید و سهولت استفاده این هدیه تبلیغاتی را به هدیه تبلیغاتی ارزان ، مفید ، محبوب و پراستفاده و کاربردی بدل نموده.

کیسه زباله تبلیغاتی وسیله ایست که در هر اتومبیل کارایی داشته و با توجه به هزینه پایین و کارایی بالا در زمره یکی از اثربخش ترین هدایای تبلیغاتی میتواند مورد استفاده شرکتها و صاحبین مشاغل و برندها قرار بگیرد.

 کیسه زباله  کیسه زباله اتومبیل

 

 • شارژر فندکی :

استفاده از انواع گجتهای مسیریاب و انواع موبایل و تلفن همراه در اتومبیل از ضروریات محسوب می گردد و بدلیل الکترونیکی بودن این وسایل و استفاده از باتری در آنها بسیار اتفاق می افتد که باتری تلفن یا دستگاههای الکترونیکی شما احتیاج به شارژ مجدد پیدا کند در این حالت یکی از بهترین و کاربردی ترین وسایل در حال حاضر به غیر از استفاده از پاوربانک تبلیغاتی استفاده از انواع شارژرهای خودرویی هستند که با اتصال به فندکی خودرو براحتی امکان شارژ مجدد را به شما میدهد. امکان چاپ بر روی این شارژرهای فندکی آنرا به یک هدیه تبلیغاتی مفید و کارآمد با اثرگذاری بالا تبدیل می کند. علاوه برآن قیمت این شارژرهای فندکی بسیار ارزان و مقرون به صرفه هستند.

با توجه به سطح کوچک و اغلب محدب شارژرهای تبلیغاتی بهترین چاپ برای تبلیغ بر روی این هدیه تبلیغاتی استفاده از چاپ تامپو می باشد. درباره چاپ تامپو بر روی هدایای تبلیغاتی بیشتر بدانیم " آشنایی با چاپ تامپو روی هدایای تبلیغاتی "

شارژرهای فندکی می توانند یک یا دو و حتی سه خروجی همزمان با آمپرهای خروجی متفاوت را تولید کنند و تقریبا تمامی وسایل الکترونیکی را پوشش میدهند.

 شارژر فندکی  شارژر ماشین  شارژر موبایل فندکی

 

 • جای دستمال کاغذی :

انواع جای دستمال کاغذی یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی خودرو به شمار می آیند که بسته به نوع و مدلشان در فضاهای مختلفی از خودرو قابل نصب و استفاده هستند مانند آفتابگیر شیشه جلو، روی داشبورد، کنار درب خودرو و یا پشت صندلی.

این هدیه تبلیغاتی امکان بارها شارژ و پر شدن را دارد و در اصل محفظه ایست که انواع دستمال کاغذی براحتی در آن قرار میگیرد. فضای بسیار مناسب چاپ لوگو و تبلیغ و قرارگیری آن در محل در دسترس در فضای اتومبیل باعث دیده شدن توسط سرنشینان خودرو و تبلیغ و نام برند میگردد.

این هدیه تبلیغاتی با طول عمر بسیار بالا و کارایی بسیار مفید و در عین حال ارزان قیمت آنرا به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی در زمینه هدایای خودرو و اتومبیل تبدیل نموده. فضای بزرگ و مناسب آن برای چاپ و تبلیغات یکی دیگر از خصوصیات مثبت این هدیه تبلیغاتی به شمار می آید.

 جعبه دستمال کاغذی اتومبیل

 • جعبه ابزار و ابزارهای چندکاره :

شاید تا بحال برایتان پیش آمده که مشکلی در خودرو و یا موتور آن بوجود آمده که با یک ابزار ساده قابل حل می باشد ولی بدلیل نبودن ابزار لازم ساعتهای زیادی معطل شده باشید. ابزارهای چند کاره تبلیغاتی و یا جعبه ابزار تبلیغاتی به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که بیشترین تعداد ابزار ممکن را در حجمی کوچک و کم حجم در دسترس شما قرار دهند. ابزارهای چندکاره بسیار کوچک گاهی تا 60 ابزار مختلف را در یک پک تبلیغاتی یا ست تبلیغاتی در اختیار شما قرار میدهند. ابزارهایی مانند انواع درب بازکن، چاقوهای مسافرتی و اره، قاشق و چنگال، انواع چراغ قوه، قیچی و ابزار دوخت، چکش ، انبردست، انواع آچار و بسیاری دیگراز ابزارها را در بین ابزارهای تبلیغاتی براحتی میتوان پیدا کرد.

برای انجام کارهای فنی ابزارهای مناسب نیاز است و برخی اوقات یک ابزار ساده و ارزان می تواند راهگشا و حیاتی باشد. لزوم وجود جعبه های ابزار تبلیغاتی در هر منزل، محل کار و خودرویی محسوس بوده و یکی از نیازهای زندگی امروزیست . در این بین جعبه های ابزار تبلیغاتی و ابزارآلات تبلیغاتی دارای ماندگاری و تاثیرپذیری بسیار مناسبی هستند و برای تبلیغ کننده برد تبلیغاتی به همراه خواهند داشت و یکی از بهترین و کاربردی ترین انواع هدایای تبلیغاتی محسوب می گردند.

کارایی بسیار بالا و مفید با بیشترین میزان و تعداد ابزار در جعبه ابزارهای تبلیغاتی ، قیمت متوسط و گاه روبه بالای آنرا به خوبی توجیه پذیر می نماید و این هدیه تبلیغاتی را تبدیل به یکی از بهترین و مفیدترین و ماندگارترین هدایای تبلیغاتی بدل می نماید.

امکان چاپ یا حک لیزر بر روی بدنه جعبه و یا بدنه فلزی ابزارهای آن بسیار ماندگار بوده و همیشه و بطور مادام العمر به زیبایی برای مخاطب قابل مشاهده خواهد بود. همچنین تنوع بسیار بالا در ابزارهای تبلیغاتی وجود دارد که باعث میشود تا در هر اندازه و یا هر قیمت و کیفیتی و برای هر نوع مخاطبی بتوان براحتی ابزار تبلیغاتی مناسب بودجه و سلیقه را انتخاب نماییم و بهترین تاثیرگذاری در تبلیغات و بودجه تبلیغاتی مورد نظرمان را انجام دهیم.

 جعبه ابزار خودروابزار چند کاره مسافرتی 

 

 • جعبه ها و کیت های کمک های اولیه :

بی شک یکی از مهمترین وسایلی که باید در هر اتومبیلی وجود داشته باشد جعبه کمکهای اولیه است. این جعبه ها و کیتهای تبلیغاتی انواع دارو، باند و وسایلی را که برای کمک های اولیه در سوانح لازم میشوند را بطور یکجا در خود دارند. از این جعبه ها در سایزها و ابعاد مختلف با چاپ و تبلیغ مناسب به خوبی میتوان برای هدیه و به عنوان هدیه تبلیغاتی خودرو استفاده نمود. قیمت این جعبه های کمک های اولیه بسته به ابعاد و تعداد و نوع وسایل و ابزارهای پزشکی و دارویی که در آنها میتوان قرار داد متغیر و قابل تنظیم می باشند پس براحتی با هر بودجه و هزینه ای میتوان یک جعبه کمکهای اولیه را تهیه و توزیع نمود.

 جعبه کمکهای اولیه خودرو

 

 • هولدر یا نگهدارنده موبایل :

همانطور که قبلا هم گفتیم امروزه موبایل و تلفن همراه جزئی جدای ناپذیر از زندگی و افراد جامعه شده و لذا استفاده آن در خودروها نیز امری اجباریست ولی یکی از بزرگترین مشکلات و معضلات هر راننده ای فضا یا جایی است که بتواند تلفن همراه خود را در اتومبیل به گونه ای قرار دهد که علاوه بر در دسترس بودن و در معرض دید بودن ایستا و ثابت نیز باشد برای حل این مشکل انواع هولدرها و نگهدارنده های تبلیغاتی موبایل وجود دارند.

ابعاد و شکلها و فرمهای مختلف با قیمتها و کاربردهای متفاوت در انواع هولدرهای تبلیغاتی وجود دارند که باعث سهولت در انتخاب و توزیع این وسیله مفید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی گردیده.

هولدرهای تبلیغاتی میتوانند از جنس پلاستیک با گیره های فنری و بازوهای تنظیم شونده و یا از جنس فلز با خاصیت مغناطیسی آهنربایی برای نگهداری موبایل باشند.

 هولدر موبایل خودرو  هولدر موبایل

 

 • زیرانداز تبلیغاتی :

در بسیاری از اوقات در سفر یا در مسیر حرکت نیاز به اتراق یا کمپینگ برای استراحت یا نماز یا گذراندن ساعاتی در طبیعت بوجود می آید در چنین حالتی زیرانداز تبلیغاتی یکی از مورد نیازترین وسایل خواهد بود. زیرانداز تبلیغاتی در ابعاد مختلف قابل تولید و چاپ بوده و میتواند از جنسهای مختلف و متفاوتی مانند برزنت (پارچه ضد آب و با ماندگاری و مقاومت بسیار بالا)، پارچه سوزنی یا بافتهای پلاستیکی (پارچه های نانوون و یا اکریلیک با قیمت پایین ) تولید شود و در نهایت در یک کاور مخصوص جمع میشود بدین ترتیب حجم و فضای بسیار کمی را اشغال می کند و به همین دلیل به راحتی آنرا در صندوق عقب تمام خودروها میتوان یافت.

 بی شک زیرانداز تبلیغاتی هدیه ای ست که مخاطب همیشه و همواره آنرا در خودروی خود نگهداری خواهد کرد و برای بارها و بارها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در هر بار استفاده، تبلیغ و نام لوگوی شما نیز به نمایش و تکرار در خواهد آمد میتوان چاپ لوگو و تبلیغ را بر روی قسمتی از زیرانداز تبلیغاتی و یا سراسر سطح آن را با استفاده از چاپ سیلک چاپ نمود. برای آشنایی بیشتر به "چاپ سیلک چاپی برای هدایای تبلیغاتی" مراجعه شود.

 زیرانداز مسافرتی  زیر انداز مسافرتی خودرو  زیرانداز مسافرتی ماشین

 

 • فلاسک و قمقمه تبلیغاتی :

یکی دیگر از وسایل مورد نیاز در هر خودرو و اتومبیلی ظروف و وسایل نگهداری و استفاده نوشیدنیهاست. نوشیدنیهایی مانند آب ، چای یا قهوه برای حمل و نگهداری به ظروف مناسب نیاز دارند که دمای آنها را حفظ کند و همواره نوشیدنی با دمای مناسب در دسترس سرنشینان خودرو قرار بگیرد.

انواع فلاسک های تبلیغاتی با قابلیت حک لیزر و یا چاپ بهترین وسیله برای این منظور هستند انواع فلاسک های فلزی یا سرامیکی و پلاستیکی در حجمهای مختلف و بصورت دوجداره یا تک جداره قابل دسترسی هستند. از فلاسکهای دو جداره برای حفظ دمای مایع و نوشیدنی داخل آن استفاده میشود و بسته به کیفیت میتوانند بین 3 ساعت تا 24 ساعت دمای مایع درونی را حفظ نمایند. همچنین انواع قمقمه های آب برای نوشیدنیهای مورد استفاده با تنوع در فرم و حجمهای متفاوت برای حل این نیاز بسیار مناسب اند و تبلیغات بر روی بدنه این قمقمه ها و فلاسک ها بطور دائم بر روی آنها بوده و در هر بار استفاده نام و لوگو و تبلیغ شما را تکرار میکنند.

فلاسک های تبلیغاتی فلزی ، استیل و قمقمه ها و بطری های ورزشی در حجم ها و شکل و طرح های متفاوت یکی از بهترین گزینه ها جهت انجام تبلیغات و برندینگ به جز کارایی آنها برای اتومبیل و خودرو می توانند در حین گردهمایی ها و رویدادهای ورزشی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص و مفید مورد استفاده قرار گیرند.

همچنین فلاسک و قمقمه در بین ورزشکاران و بین دانش آموزان و دانشجویان نیز محبوبیت زیادی دارند و نام و برند مورد تبلیغ در همه جا و مناطق و رویدادها و گردهمایی ها دیده و تکرار میگردند. فلاسک ها با حفظ دمای مایعات جهت استفاده در بین کوهنوردان، ورزشکاران و رانندگان کاربرد فراوانی دارند و لذت نوشیدن یک چای یا قهوه گرم با تکرار نام برند و لوگوی مورد تبلیغ ماندگاری آن برند را در ذهن مخاطب تثبیت و ماندگار خواهد ساخت.

 فلاسک تبلیغاتی  

 

 • بوگیر و خوشبو کننده خودرو :

بدلیل اجزای پلاستیکی و لاستیکی موجود در خودرو و یا استفاده و حمل مواد نامناسب امکان وجود بوی نامطبوع در خودرو وجود دارد برای حل این مشکل و ایجاد احساس بهتر برای سرنشینان خودرو میتوان از انواع بوگیر و خوشبو کننده خودرو استفاده کرد.

در حال حاضر میتوان این خوشبو کننده ها را به شکل و طرح و فرم دلخواه و بصورت محصول یا لوگوی شرکت این خوشبو کننده ها را تولید نمود و با امکان استفاده از رایحه های مختلف این خوشبوکننده ها را متناسب با هر سلیقه و خواسته ای تولید کرد. این هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی و مفید و در عین حال ارزان قیمت تاثیرگذاری زیادی بر مخاطب شما میتواند ایجاد نماید. برای طراحی و ساخت بوگیر و خوشبوکننده اتومبیل به شکل و طرح و فرم مورد نظرتان میتوانید با مشاورین فروش ما در شرکت تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی ادگیفت در ارتباط باشید.

بوگیر اتومبیل  خوشبو کننده خودرو

 

تذکر: البته موارد دیگری از انواع هدایای تبلیغاتی مانند فلش مموری تبلیغاتی و انواع لیوان تبلیغاتی را نیز میتوان در این مقوله جای داد و از آنها نام برد ولی بدلیل استفاده عمومی تر این هدایا در سایر موارد تبلیغاتی و اینکه بطور اختصاصی و اخص برای اتومبیل استفاده نمیشوند، از شمارش آنها در این دسته بندی خودداری شده. توصیه میکنیم "فلش مموری تبلیغاتی، ابزاری نوین برای تبلیغات نوین" را مطالعه فرمایید.

نویسنده: مهرداد رکنی نژاد/ کارشناس ارشد تبلیغات بازرگانی / شرکت هدایای تبلیغاتی ادگیفت / تابستان 1399

 

 

فیلم‌های مربوط به این مقاله
نظرات کاربران
تاکنون هیچ نظری در مورد این مقاله ثبت نشده است
نظر شما

هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی | هدایا | انواع هدایای تبلیغاتی | هدایای نمایشگاهی | وارد کننده هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی | فلش مموری | فلش کارتی | خودکار تبلیغاتی | ساک دستی | ساعت تبلیغاتی | لیوان تبلیغاتی | لیوان سرامیکی | آفتابگیر خودرو