• 860 70 872  |  860 70 895  |  88 32 45 11  |  88 32 25 94
  • 09:00 - 18:00
  • 0919 731 42 49 | 0912 216 216 0
کانال تلگرام کانال فروش
30
مهر
1395
درباره هدیه تبلیغاتی

درباره هدیه تبلیغاتی

شاید بتوان گفت که هدایای تبلیغاتی یکی از مهمترین عوامل جلب توجه مشتری است که می تواند اثر زیادی در بخاطر سپردن محصول یا خدمات داشته باشد بنابراین انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی، بکار گیری خلاقیت در طراحی آن و مرتبط بودن آن با محصول یا خدمات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است

 

انواع هدایای تبلیغاتی

 لیوان پلاستیکی ABS تبلیغاتی

 

با توجه به اینکه درصد بسیار بالایی از هدایای تبلیغاتی برای قدردانی از مشتریان یا همکاران بکار رفته و بسیاری از آنها از هدیه تبلیغاتی خود استفاده می کنند، ارائه هدیه ای خلاق که مخاطب را به هیجان آورد باعث خوشنودی مخاطب و پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده در او می گردد به همین دلیل بهترین انتخاب ها با توجه به هزینه مورد نظر ، تعداد و نوع و جایگاه مخاطبین همواره سخت و احتیاج به دقت بیشتری است تا بتوانیم تاثیرگذاری بیشتری از هدیه تبلیغاتی و بازخورد آن بدست آوریم .

 

 هدیه تبلیغاتی خاص

تولید فلش مموری اختصاصی بر اساس لوگوی مشتری

 

در این راستا بهتر آنست که هر مجموعه ای بر اساس دیدگاه و برنامه هدفمندی که از پیش تعیین گردیده اقدام به تهیه و ارائه هدایای تبلیغاتی جدید و یا هدیه تبلیغاتی خاص یا هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مفید نماید و یا بر اساس کمپین و برنامه های تبلیغاتی که توسط کارشناسان طراحی گردیده است تا بهترین نتایج در تبلیغات موازی (مثلا همزمان با پخش تیزر تلویزیونی یا حضور در نمایشگاه و یا برپایی سمینار و مراسم و یا تبلیغات اینترنتی و ...) با بیشترین میزان تاثیرگذاری حاصل گردد.

 

تیشرت تبلیغاتی

تولید انواع تیشرت و پوشاک تبلیغاتی

 

هدیه دادن در واقع يك روش نوین تبليغاتي  برای تشکر و قدر دانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. محصولات تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام، نشان و آرم تجاری شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه ای موثر در ذهن مشتريان حك مي كند و یا به عبارتی دیگر  کالای تبليغاتی يكي از مهمترين عوامل جلب توجه می باشد كه ميتواند اثر زيادی در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شما داشته باشد.

 

 هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ادگیفت

 

حال به این نکته هم باید توجه کرد که انتخاب صحيح نوع هدایا و به كارگيري خلاقانه در انتخاب یا طراحي هدایا و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زیرا بسياری از مشتریان از آنها استفاده مي كنند ارائه هدایایی خلاق كه مخاطب را به هيجان آورد باعث خشنودی مخاطب و پيدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری می شود.

 

هدیه تبلیغاتی جدید

پاور بانک یا شارژر همراه با لوگوی مشتری

 


مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي و الكترونيكي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و ... باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد... .

 

ساعت تبلیغاتی

تولید و ساخت انواع ساعتهای دیواری تبلیغاتی بر اساس طرح و رنگ مشتری

 

طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.

 

تولید و فروش انواع خودکارهای تبلیغاتی

 

 

شرکت هدایای تبلیغاتی ادگیفت با بیش از 10 سال فعالیت مستمر،در زمینه تولیدات و واردات هدایای تبلیغاتی و با تکیه بر هنر و مدیریت صحیح پیوسته کوشیده است متفاوت باشد.
اطلاعات این وب سایت بخشی از محصولات شامل خودکار تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، خودنویس تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی، ست تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی، کیف تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی و سایر اقلام تبلیغی را در بر می گیرد که پس از آشنایی شما با این خدمات کارشناسان ما فعالیت خطیر مشاوره و معرفی دیگر هدایای تبلیغاتی را با افتخار انجام خواهند داد.

 

تولید کننده انواع مدلهای کلاه و نقاب آفتابگیر زنانه و مردانه

 

هدایای تبلیغاتی ادگیفت با واردات اختصاصی و تولید و پخش انواع هدایای تبلیغاتی و با در دست داشتن بازارهای داخلی و خارجی و به دلیل دارا بودن موجودی کافی محصولات همواره آماده خدمات رسانی فوری به مشتریان می باشد. همیشه تلاشمان بر این است که هدیه های موجود در سایت با جدید ترین تجهیزات مورد استفاده عموم هم جهت و مناسب باشد، از این رو اقلامی از قبیل فلش مموری تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، انوع اسپیکر تبلیغاتی و انواع هدایای تبلیغاتی متناسب با نیاز هر مجموعه و مخاطبینش را تامین و پیشنهاد کنیم.

 

تولید کننده کلاه تبلیغاتی با جنسهای کتان، فلامنت، پارچه لی و مخمل با امکان چاپ یا گلدوزی

 

سایت  ادگیفت با دسته بندی محصولات به بخش های مختلف در لوازم اداری، هدایای تبلیغاتی در لوازم التحریر، هدایای تبلیغاتی خاص،  هدایای تبلیغاتی الکترونیکی و هدایای تبلیغاتی دیجیتال، هدایای تبلیغاتی جدید، هدایای تبلیغاتی مهندسین، هدایای تبلیغاتی مدیران و ... سعی در راهنمایی هرچه بیشتر مراجعه کنندگان در انتخاب هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود متناسب با بودجه و مورد استفاده ی هدایای تبلیغاتی را دارد.

 

هدایای تبلیغاتی اد گیفت

شرکت تبلیغاتی ادگیفت، واردکننده و تولید کننده انواه هدایای تبلیغاتی

 

با توجه به اینکه مراجعه کنندگان  برای پیدا کردن هدایای تبلیغاتی با برند معروف هرچه سریع تر و آسان تر بتوانند هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود را پیدا کنند دسته بندی بر اساس برند های معتبر و معروف نیز در اختیارتان قرار گرفته اند مثلا در قسمت خودکار تبلیغاتی بخشی به عنوان برندها بطور جداگانه قرار گرفته و برندهایی مانند خودکار پورتوک، خودکار یوروپن، خودکار شفر، خودکار ایپلمات، خودکار پیرکاردین قرار گرفته که دسترسی شما را به هر کدام از نمونه های این برندها بطور مجزا میسر می نماید.

 

تولید کننده خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ارزان در رنگ بندی با امکان چاپ لوگو

 

 

نظرات کاربران
سامان
12 دي ماه 1395
سلام. تشکر مجدد.
نظر شما

هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی | هدایا | انواع هدایای تبلیغاتی | هدایای نمایشگاهی | وارد کننده هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی | فلش مموری | فلش کارتی | خودکار تبلیغاتی | ساک دستی | ساعت تبلیغاتی | لیوان تبلیغاتی | لیوان سرامیکی | آفتابگیر خودرو