• 88 30 98 60  |  860 70 872  |  860 70 895
  • 09:00 - 18:00
  • 0912 216 216 0 | 0935 42 40 850
کانال تلگرام کانال فروش
جستجوی پیشرفته
بازه قیمت:
نوع محصول:
نوع مخاطب:
کد کالا:
نام کالا:
08
بهمن
1395

بهترین هدایای تبلیغاتی با بیشترین میزان تاثیرگذاری

با افزایش روزافزون تولیدات  محصولات مشابه، شرکت ها برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبل همواره در حال تلاش اند و بدنبال ابداع و یافتن استراتژی های جدید برای بهتر دیده شدن  و مهمتر از آن باقی ماندن در حافظه مشتریان می باشند. آنها استفاده از استراتژی های بازاریابی تهاجمی برای ارتقاء محصول خود را در اولویت قرار داده که یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین این استراتژی ها استفاده از هدایای تبلیغاتی و تاثیرگذارترین و بهترین هدایای تبلیغاتی برای ایجاد تداوم و ماندگاری در ذهن مشتریان می باشد . در این مطلب به بحث و بررسی در مورد برخی از بهترین هدایای تبلیغاتی با بیشترین میزان تاثیر گذاری می پردازیم.

کلاه و لباس تبلیغاتی:

کلاه توسط بسیاری از مردم برای مقاصد مختلفی استفاده می شود. کلاه تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی است  که می تواند جلب توجه زیادی را به برند و لوگوی شرکت یا محصول شما بوجود بیاورد بخصوص زمانی که طرح لوگوی شما بر پیشانی و قسمت جلوی کلاه چاپ و یا گلدوزی شده و در اولین نظر و برخورد به خوبی نمایان خواهد بود. استفاده از کلاه با کیفیت خوب و مناسب و طرح و مدل جذاب در میزان استفاده اغلب دریافت کنندگان بسیار مهم است و هرچه کیفیت و زیبایی آن بیشتر باشد بالطبع هدیه گیرندگان بیشتر ترغیب به استفاده از آن میشوند و تاثیرگذاری دوچندانی را بدست خواهید آورد حتی در برخی موارد میتوان لوگو را در کناره یا قسمت پشت کلاه تبلیغاتی با اندازه کوچک قرار داد مکان و نوع چاپ لوگوی شما به نوع مخاطب و میزان آشنایی و درک شما از مخاطبین گیرنده هدیه تبلیغاتی شما بستگی دارد و شاید با استفاده از هر دو نوع تبلیغ وبررسی میزان کارایی و تاثیرگذاری هر یک بهتر بتوانید این موضوع را درک نمایید.

تولید کلاه تبلیغاتی

از کلاه و لباس تبلیغاتی بهترین استفاده را میتوان در رویدادهای تبلیغاتی و فعالیت های  اجتماعی کرد و بهترین مورد هدیه تبلیغاتی در این بین بی شک تی شرت تبلیغاتی خواهد بود چرا که بیشترین و بزرگترین میزان نمایش را با چاپ تبلیغ بر جلو، پشت و حتی روی آستین و یقه تی شرت میتوان بدست آورد همچنین دست طراحان برای ایجاد نوآوری و انجام تبلیغات خلاقانه بر روی تی شرت بسیار زیاد است و اگر طراحی و ایده مناسب و زیبایی بر روی تی شرت تبلیغاتی اجرا شود همواره توسط هدیه گیرندگان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و این مطلب همان هدف نهایی ما برای استفاده از هدایای تبلیغاتی با بیشترین میزان تاثیرگذاری است. در ذیل نمونه ای از اهمیت طراحی بر میزان تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی را نمایش داده ایم. بزودی در بخشی دیگری که در سایت ادگیفت adgift.ir  بزودی تقدیمتان خواهد شد بنام "  تبلیغات خلاقانه  " بطور مفصل نمونه های مختلف تبلیغات خلاقانه را بررسی و مرور خواهیم کرد.

لیوان تبلیغاتی:

به عقیده من یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی لیوان های تبلیغاتی هستند. مهمترین دلیل استفاده دایم و همیشگی ما از انواع نوشیدنیها در طول روز و خصوصا در هنگام کار و حتی استراحت است و میزان مواجه افراد با این وسیله شاید از تمامی وسایل مورد نیاز زندگی در طول روز بیشتر باشد. دلیل بعدی تنوع بسیار بالا و جذابیت در جنس و شکل و فرم لیوانهای تبلیغاتی و نیز امکان اجرای طرحهای بدیع و خلاقانه بر روی لیوان و نیز قیمت و هزینه تمام شده آن به نسبت تعداد دیده شدن و میزان نمایش و تبلیغ محصول ما ست و همین مزیتها بی شک آنرا تبدیل به بهترین هدیه تبلیغاتی در بین تمامی انواع هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه و حتی هدایای تبلیغاتی جدید و اختصاصی نموده است.


جاکلیدی تبلیغاتی:

جاکلیدی تبلیغاتی یا جاسوییچی تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان و مفید و ماندگاری هستند که با توجه به هزینه پایین و ارزان بودن ، ماندگاری و میزان تاثیرگذاری تبلیغاتی بالایی دارند. در زندگی روزانه تمامی افراد با هر سن و سال و از هر قشر و جنس و جایگاهی بهرحال مجبور به استفاده از کلیدهای مختلف و گوناگونی هستند و بی شک یک جاکلیدی با جنس ماندگار و مناسب مانند جاکلیدی های فلزی با حک و نقش لوگوی شما می تواند بارها و بارها تکرار و دیده شود حتی امروزه با صرف کمی وقت و هزینه میتوان جاکلیدی هایی با طرح و لوگوی اختصاصی و یا حتی نمونه ای کوچک و زیبا از محصول را بصورت جاکلیدی تولید و توزیع نمود . انواع کارهای خلاقانه در این محصول تبلیغاتی بر جذابیت و میزان تاثیرگذاری آن بر مخاطبین خواهد افزود.

جاسوئیچی ارزان

ساعت رومیزی:

ساعت ها از دیرباز جزیی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند و هیچ مکانی بدون وجود ساعت قابل تصور نیست یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی با توجه به میزان مواجهه و تاثیرگذاری به هزینه بی شک ساعت رومیزی تبلیغاتی است در گذشته و هنوز اولین گزینه ساعت های تبلیغاتی دیواری بودند ولی ساعت های رومیزی با توجه به آنکه خصوصی تر هستند (مثلا روی میز کار شخصی در محل کار یا میزکار در خانه) ارتباط نزدیکتر و احساس عمیقتر و خاصتری را با مخاطب هدف برقرار میکند. تنوع در طراحی و امکانات بی شماری که در کنار این ساعت های رومیزی می تواند وجود داشته باشد مانند جای یادداشت و خودکار، دماسنج و رطوبت سنج، ساعتهای چندزمانه، آلارم و امکانات اطلاع رسانی، قاب عکس، لوازم و ادوات اداری، لوازم التحریر و ... و همچنین تکنولوژی و نوآوریهای علمی که هر روز در طراحی آنها استفاده میشود مانند ساعتهای دیجیتال، ساعتهای آبی، ساعتهای خورشیدی و ... تنوع و نوآوری همیشگی و دایمی را به این هدیه تبلیغاتی خاص هدیه می کند به گونه ای که شما در هر زمانی می توانید یک ساعت رومیزی جدید و خاص و جالب را انتخاب و به مخاطبین هدف هدیه دهید. سطح و فضای مناسب و حتی تکنولوژی های خاص آن برای نمایش تصویر و لوگو و آرم شما باعث جذابیت و ماندگاری بیش از پیش نام تجاری شما در اذهان مخاطبین خواهد شد.

ساعت رومیزی

برای هر گونه کمک در انتخاب و سفارش هدیه تبلیغاتی، مشاورین شرکت هدایای تبلیغاتی ادگیفت Advertising Gift در ساعات اداری بصورت آنلاین در خدمت شما خواهند بود. به یاد داشته باشیم که همیشه بهترین هدیه، باید بر اساس نوع مخاطب، شرایط توزیع، نوع مناسبت و رویداد و میزان بودجه ایی که در نظر داریم انتخاب گردد تا بهترین و بیشترین میزان بازخورد و بازگشت را از جانب مشتریان و مخاطبینمان بدست آوریم.

نویسنده: مهرداد رکنی نژاد / کارشناس ارشد تبلیغات بازرگانی / شرکت ادگیفت / زمستان ۱۳۹۵

نظرات کاربران
مجتبی
14 مرداد ماه 1396
واقعا عالی عالی قسمت دانش تبلیغات که بینظیره توی این چندساعت که وارد شدم کلی چیزیادگرفتم و دیدم لطفا گسترشش بدید بی شک میتونم بگم یکی از بهترین سایت های ایران هستید کاش تک فروشی هم داشتید بعضی هاشو بیرون نمیشه گیراورد واقعا ممنون بابت سایتتون
نظر شما
کد امنيتی

هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی | هدایا | انواع هدایای تبلیغاتی | هدایای نمایشگاهی | وارد کننده هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی | فلش مموری | پاور بانک | خودکار تبلیغاتی | ساک دستی | ساعت تبلیغاتی | لیوان تبلیغاتی | لیوان سرامیکی | آفتابگیر خودرو